etawiro

Použitelnost destilované vody ve zvlhčovači.

Dá se destilovaná voda použít do přístroje na tvorbu vlhkosti v bytě? Při použití doporučené vody z vodovodního řadu se i při instalaci dodatečného filtru do přístroje tvoří všude velmi jemný bílý sediment (minerály), který se dostane všude (včetně DVD mechaniky notebooku, nebo filtrů klimatizace). Děkuji.

Odpovědi
mosoj

No hej. destilovaná voda je nejvhodnější, právě pro to co popisujete. Ona to dělat nebude. Doporučení psal nějaký odborník ?
Doplňuji:
Nicméně nemáte rozprašovač místo zvlhčovače ?? Soli zůstávají ve vodě a krystalizují na stěnách nádoby. Nerozprašují se !! Prostě tady něco nehraje.