Avatar uživatele
huxa

Pouze teoreticky, jak opravím HDD?

Mám externí HDD zabudovaný do zdi, který je bezdrátový (odesílám do něj informace pomocí Wi-fi). Naráz mi s ním PC přestal komunikovat, šel jsem se na něj podívat, boční světla na něm svítili, ale diody, které by měli ukazovat, že je v provozu ne, co s tím může být a jak bych to mohl podomácku opravit? (prosím, nepozastavujte se nad absurdností bezdrátového připojení)
Doplňuji:
michal-toto znám, ale když máš tento HDD, nemusí se ti zrovna pokazit tak, aby jsi ho musel rozdělávat úplně, ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: huxa

Zajímavá 0 před 4240 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tom20

Odpoveď byla označena jako užitečná

Chtěl sem pomoct,tak odpovím blbost laika.Chyba bude buď ve wiffi v tom HDD,softwaru PC a nebo se prostě v tom externím HDD něco spálilo nebo rozbilo(i to se může stát,i když je novej).Doporučil bych se kouknout,jestli není externí HDD nějak znečištěný z venku,v těch mezerách a co de tak vyčistit.Pak bych to taky zkusil vypnout a zapnout(třeba se to nahodí),pak taky vypnout a nechat vypnutý tak 15–20 min a odpojit od zdroje elektřiny(jestli je to na něco napojený a jestli sou tam baterie,tak vytáhnout)I takový ex.HHD jsou.Třeba taky můžeš zkontrolovat software počítače,jestli pracuje dobře.Jak?To nevim :D
Pak bych už asi zašel do servisu :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?huxa Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Doma těžko, protože harddisky se musí otevírat ve sterilním prostředí bez prachu

a doma asi nemáš specilní měřící přípravky či pájecí SMD stanici či originální náhradní díly

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek