Pouze pro admistrátora serveru odpovedi.cz

Velice se omlouvám za to co jsem minulý pátek provedl.Porušil jsem smluvní podmínky.Psal jsem spamy a jiné hlouposti.Pro mě to byla sranda.A proto se omlouvám a víckrát se to už nebude opakovat.Velice vás prosím o odblokování vstupu na odpovedi.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Nás ještě vychovávali v duchu, že pravidla platí pro každého.
Kromě toho, kdo jednou podváděl na úkor druhých, ten ztrácí důvěryhodnost. Důvěra se dlouho získává, ale lze ji ztratit v mžiku. A je fakt, že mohl aspoň napsat nick.

Další odpovědi
tom004

No,já nevím.Právě ta absence identifikace,mne moc nepřesvědčuje o nápravě.Kdo se vlastně omlouvá?

arygnoc

aha, kajícník.

proč ho nepřijat z5?

naposled, samozřejmě.

Ještě kdyby tak napsal nick.