maruš

Nevíte,prosím,zda se dá ještě dnes sehnat kožené pouzdro-obal na Nokii 5110?

děkuji

Odpovědi
Lamalam

Dnes asi už jenom v bazaru.

Radius

Ano, tyto telefony 5110 pouziva jeste dnes (5/2015) dost starych lidi (mladsi to meli kdysi jako svuj prvni mobil, pak uz si koupili novejsi, mensi a s vice funkcemi, ale ten 5110 jeste doma meli a fungoval), tak ho dali nejakemu seniorovi z rodiny, na telefonovani ho jeste lze videt dnes mezi starsimi lidmi na ulici. Prodavaji se k nim i baterky a dokonce se prodavaji i cele telefony, casto ve vybornem stavu (na Aukru a jinde), nekomu doma lezel v krabici a ted ho prodava.

Zkuste zajit s 5110 do nejakych prodejen starsich mobilu nebo do opraven ci do bazaru a uvidite ze uspejete.
(Ja sam jsem mel Nokii 5110 od leta 2000 a dnes ho pouziva muj tata, na telefonovani mu staci a on uz hure vidi, nabijecka a baterka funguje dobre a mobil ma i s pouzdrem. Ja vim, ze se dnes vyrabeji mobily pro seniory, ale on je uz na 5110 zvykly – pouziva ho jiz nekolik let, tak dokud mu bude fungovat, bude ho mit).