Baromut

Pouštíte své partnery na svůj facebook, e-mail, skype, nebo jiné nástroje ke komunikaci?

Ve vztazích mých karádek je to běžné. Když to doma (třeba jen ze srandy) nadhodím já, tak je hned oheň na střeše. Až mi to už začíná být divné…:D Jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
ivzez

Každý má právo na soukromí.

Projevem důvěry vůči partnerovi/par­tnerce podle mne
není „pouštět jej“ do svých účtů, FB, e-mailů apod.,
ale naopak trvání na tom, aby partner své heslo chránil
i přede mnou, aby mi je v žádném případě nesděloval …

Kdybych se nedopatřením něčí heslo dozvěděla,
nepoužila bych je, chtěla bych, aby si dotyčný heslo změnil.

  • ––––––––

Poznámka:
Vím o sobě, že to s korektností přeháním,
ale nic s tím nenadělám (neumím to změnit).
Je možné, že to většina má nastaveno jinak.

Další odpovědi
Awe

Největší blbost co kdy kdo může udělat!Ať už je to mobil či tyhle tvé zmíněné aplikace a sítě je to prostě na hlavu.Nevidím důvod proč lézt svojí přítelkyni,manželce či jiným do soukromí?Snad má ve vztahu fungovat nějaká důvěra a když už partner leze do mého soukromí moc mi asi nedůvěřuje a proto nevidím důvod proč s ním dál být.Je jedno jestli tam je nebo není něco podstatného.Když není proč tam jít?Když je raději nevědět ne?Vem si že vlezeš svojí přítelkyni třeba na FB,čteš si zprávy a najednou zjistíš jak si s jinou kamarádkou popisuje tvůj malý a neschopný penis.Popřípadě jak se baví o tom kdo má jakou barvu výtoku a jiných věcí které tě absolutně nezajímají nebo je prostě raději nechceš vědět.A to že by ses dozvěděl že tě třeba podvádí je ještě snesitelné…Já osobně nenávidím když mi kdokoliv leze do mého soukromí a je úplně jedno jestli tam něco mám nebo ne

iceT

Běžně,nemáme před sebou tajnosti.

arygnoc

nie.
je to môj e-mail, skype, fb, twitter, …
to isté platí pre telefón – žiadne hrabanie sa v posledných hovoroch, smskách a pod.

rešpektujem súkromie polovičky a požadujem to isté.

keď boli deti malé, rešpektoval som i ich súkromný bordel v pracovnom stole a pod., nečítal som ich denníčky, korešpondenciu a ak mám pravdu povedať, ani ma to nezaujímalo.

takže nadhodenie, že by ste si rád pozriel niekoho fb, e-mail atď je skutočne nechutné a neprípustné, je to pokus o narušenie súkromia.
ako vás to vôbec môže napadnúť?

len tak mimochodom: ak vaše kamarátky budú skákať na parkovisko z 12eho poschodia, budete to robiť tiež?

;-Q

WeeBear

Jak koukám na jednoznačné odpovědi, tak mi přijde, že můj vztah je v tomto docela spekulativní.

Po půlroce vztahu mi přítel sám od sebe dal hesla od svých účtů. Nikdy jsem je nežádala a stejně tak jsem je nikdy nevyužila. Po mně samotné nikdy hesla nežádal, ani jsem mu je nedávala. Nemám tu potřebu. Pokud bude chtít, ke všem účtům se stejně dostane, jelikož po společném bydlení jsme oba trvale ke všemu na PC přihlášení (každý používáme jiný prohlížeč), nicméně jsem ho nikdy nepodezřívala z toho, že by to zkoušel i on.

Vztah není o tom se vzájemně kontrolovat, je o důvěře. A není-li tam důvěra a je třeba takové kontroly, je něco špatně.

huxa

Nemám partnerku a když jsem ji měl, nepouštěl jsem ji k ničemu, neb měla svůj facebook, e-mail, atd.
Když jsem z něj něco chtěl zjistit, dostal jsem se jí na účet stejně jako kamarádům, nekamarádům a jiným cizím lidem. Co z toho vyplývá? Tvůj partner by měl mít stejné práva s soukromí jako tví kamarádi a všichni ostatní.

Nevíteto?

Ne, nepouštím a nelezu 🙂

setapouch

Britové mají přísloví: kdo nakukuje klíčovou dírkou může vidět věci, které ho budou mrzet.

Stejně jako bych neotevřel listinný dopis určený partnerce a ona by neotevřela dopis určený mně, tak i ostatní komunikační kanály považuju za soukromé a tabu.

Banán88

… ja ctim soukromi partnerky a hajim si sve.. na tom neni nic divneho, pochopitelne pokud se chce podivat, muzu ji tam pustit, ale uz ve chvili kdy se ona chce podivat , je neco spatne v duvere..