pouštíte si večer když jste sami horory?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ne, protože horory jako film se mi nelíbí. Mám raději katastrofické nebo prostě film, ale horor nepovažuji za film. Některé mi připadnou tak, že se ptám, jestli už se mám bát nebo ne.
A mimochodem, není špatné si pouštět před spaním horory. Tak stejně bych promítal v letadle při zaoceánském letu třeba nějaký katastrofický film o pádu letadla.
Schválně kdo by chtěl vystoupit dřív :D

Další odpovědi
Jahoda

Horor si pustím jednou za čas. A když už se tak stane, musí to být i za přítomnosti druhé osoby.

BEAES

Ani sama, ani s nikým, mohlo by se mi o tom zdát.

iceT

Poustim,ale neni horor jako horor.
Jednou jsme dva koukali na Zahadu Blair Vitch,ale nedodivala jsem se,byla jsem uplne po…strachy,pak to davali jeste jednou,to uz jsem videla cele,ale stihla jsem jeste vysivat,dnes uz by mi asi nevadil.
Jinak mi horory nevadi,ale stejne mam rozsvicenou lampicku.
Videli jste nekdo film Fantom Amsterodamu?To byla fakt lahudka na tehdejsi dobu,me bylo 14,kdyz jsem to videla prvne-zadne lekaci sceny,jen ticho pod vodou a bublani kyslikove bomby…

verka

Zamknu, kouknu do skříně, pod postel a pak si ho klidně pustím.

anonym

Stačí Tel.noviny.

panenka

Nepouštím horory nemám ráda.