Potvrzuje se vam to i jinak , nez vzhledove , ze vase deti jsou opravdu vasimi detmi ? ...P.S.

Me pred chvili. Mladsi syn se balil na dovolenou do Egypta. Ja : No, tak tam je o hodinu vic, tak tady je jedna , tak tam budou dve. A syn : Ne mami . Obracene. Tady kdyz budou dve , tak tam budou tri. :-))) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

:))

jasné, své děti bych nezapřel, i kdybych chtěl.

No jsou zkrátka po taťkovi.

Další odpovědi:

Zlatý

Pochybovat o tom,jsem už dávno vzdal.Ostatně,manželka,mi ráda připomene,"po kom to dítě je". :-)))

Zlatý

To se těžko jako zaujatému určuje. Ale už několikrát mě napadlo že snad tak blbý po nikom jiným nemohou být

V mnohém kopírují naše chyby za mlada, ale starší je vášnivá čtenářka po mně a s matkou si jsou tak podobné, že se občas hádají do krve, žádná nechce ustoupit.
Ale pozor, otázka má nepříjemný podtext, málem jsem začal pochybovat a zpytovat, jestli jsem náhodou 20 neživil 2 cizí kukaččí vejce. Příště raději opatrně s podobnými zpochybňujícími formulacemi.
Ještě, že existuje hlas krve (a DNA).

Stříbrný

Nevím, jestli také můžu přispět ... vezmu to z druhé strany =D ... já a máma - kdyby jste viděli naše výjevy, které předvadíme doma, tak byste nepotřebovali jako důkaz opravdu nic =D Jeden větší blázen než druhý =D ... i jsme si i trochu podobné, takže já mám jistotu, že to je opravdu moje maminka a že mě v porodnici nezaměnili =D

Zlatý

Když tak někdy pozoruji svoje dcery,tak si říkám,že je to hrozné dívat se jak se podobají nám rodičům, svými pohyby,mluvou a vůbec.

Diskuze k otázce

anonym

Ary - chudackove deti ! ( pardon ) :-) -iv-

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.