Nikča

Potvrzení o studiu – účast v zahraničním studijním projektu

Potřebovala bych poradit, jak doložit (a kam) potvrzení o studiu v zahraničí, které je tak trochu netradiční neboť se nejedná o klasický způsob výuky, nýbrž studentský projekt pod skotským min. školství, který bude cestovat po celém světě. Mám zajištěn dopis potvrzující to, že stále zůstávám studentem, neboť jsem po ukončení středoškolského vzdělání nenastoupila na vysokou školu, ale nevím, jaké by měl mít náležitosti a kam jej zaslat. Prosím poraďte, děkuji

Odpovědi
anonym

Kazdopadne gratuluji a smekam. 🙂 Nadhera. Napadlo me , ze by jste mohla najit potrebne informace na ministerstvu skolstvi. Nebo tam je i kontakt na ne.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Karmelitská 7
118 12 Praha 1

tel. ústředna: +420 234 811 111

Podatelna pro veřejnost:
Po – Pá 7:30 – 15:30

Elektronická podatelna: posta@msmt.cz

ID datové schránky: vidaawt