Ewíík

Potvrzení nemoci

Může mi dát lékař zpětně potvrzení o nemoci když jsem u něho v době nemoci nebyl ?

Nejlepší odpověď
Deli

Lékař může vystavit neschopenku až 3 dny zpětně, tedy pokud máte třeba střevní chřipku, v klidu si první dny odbydete doma, lékaři jen zavoláte, do tří dnů ale musíte vyzvednout papírovou neschopenku a doručit ji do práce.
Přijít k lékaři, že před týdnem jste marodila s chřipkou, to Vám nejspíš nebude k ničemu…

Další odpovědi
lukas.zmizik

neni k tomu zavazan zadnym zakonem… tak ze muze a nemusi, podle toho, jak sam uzna za vhodne