Avatar uživatele
hanulka11

Potrpíte si na kvalitní víno?

Bílé nebo červené a proč a jaké značce dáváte přednost,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4908 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

jsem naprostý abstinent,nepiji ani přípitky,nějak mě to nikdy nechutnalo tak si potrpím na dobrém jídle a to hodně,ale alkohol ne kolikrát když jdu někomu přát a mám donést pití tak mi musí někdo radit

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Ano, nejlépe z jižní Moravy, červené třeba Růlandské modré a nyní je moderní růžové, to mám také ráda.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
myšpulín

Já nemám oblíbenou značku, ale mám ráda bílé víno – muškát 🙂 ale určitě nepohrdnu ani červeným 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Mám ráda bílé pěkně vychlazené – nejradši Moravský muškát. Úplně se mi sbíhají sliny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Tak to nevím, poněvadž pokud už si víno dám, tak skleničku a musí chutnat. Jestli je kvalitní nebo ne opravdu nevím. Raději mám sladké bílé, červeným pokud je dobré také nepohrdnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sushi

Potrpím a to hlavně na červené.Vynikající jsou vína z Chille, Francie, Španělska, ale ochutnala jsem i Arabské.Mám ráda hutná a těžká vína…např.Mer­lot.U nás většinou bílé a nebo sekt(brut)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arni

Pokud si dám víno, tak zásadně kvalitní. Ať už je to třeba Cabernet Sauvignon nebo např. Merlot, není špatná ani Tarapaca.
Jen proboha ne to, jak já říkám Chato Tesco, neboli krabicový sajrajt. To nepoužiju ani na vaření.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2011 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek