hanulka11

Potrpíte si na kvalitní víno?

Bílé nebo červené a proč a jaké značce dáváte přednost,

Nejlepší odpověď
anonym

jsem naprostý abstinent,nepiji ani přípitky,nějak mě to nikdy nechutnalo tak si potrpím na dobrém jídle a to hodně,ale alkohol ne kolikrát když jdu někomu přát a mám donést pití tak mi musí někdo radit

Další odpovědi
BEAES

Ano, nejlépe z jižní Moravy, červené třeba Růlandské modré a nyní je moderní růžové, to mám také ráda.

myšpulín

Já nemám oblíbenou značku, ale mám ráda bílé víno – muškát 🙂 ale určitě nepohrdnu ani červeným 🙂

GM

Mám ráda bílé pěkně vychlazené – nejradši Moravský muškát. Úplně se mi sbíhají sliny.

Miroslavst

Tak to nevím, poněvadž pokud už si víno dám, tak skleničku a musí chutnat. Jestli je kvalitní nebo ne opravdu nevím. Raději mám sladké bílé, červeným pokud je dobré také nepohrdnu.

sushi

Potrpím a to hlavně na červené.Vynikající jsou vína z Chille, Francie, Španělska, ale ochutnala jsem i Arabské.Mám ráda hutná a těžká vína…např.Mer­lot.U nás většinou bílé a nebo sekt(brut)

Arni

Pokud si dám víno, tak zásadně kvalitní. Ať už je to třeba Cabernet Sauvignon nebo např. Merlot, není špatná ani Tarapaca.
Jen proboha ne to, jak já říkám Chato Tesco, neboli krabicový sajrajt. To nepoužiju ani na vaření.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.