patinečka

potřebuju zjistit jak mám připojit klávesnici ke stolovému počítači.POMŮ­ŽETE MI???

Otázka

Nejlepší odpověď
Majkl95

Já mám klávesnici s takovým jakoby fialovým kulatým koncem :D tak zkus kouknout dozadu na počítač jestli tam není taková kulatá díra s fialovým obrysem nebo jak to říct :D

Další odpovědi
anonym

Pravděpodobně tam budeš mít PS2 konektor (když se na počítač podíváš zezadu, je to obvykle fialový kulatý F konektor o průměru cca 8 mm, umístěný pod nebo vedle zdroje). Pokud máš stejný konektor (resp. protikus – M) i na kabelu klávesnice, zapojíš jej tam.
V případě, že na kabelu klávesnice máš naopak plochý konektor cca 4 × 12 mm, jde o USB a musíš protikus na počítači najít (obvykle dole nebo vpravo, přinejhorším na předním panelu).

miape

Pres usb :D
jakou mas klavesnici, jakej typ portu mas? :D