Retko

Potrebuju vysvetlit co ukazuje saldo vykonove bilance (balance of performance)

Pomuzete nekdo???????
Diky

PS. jeste vzorecek → EX – IM = -(D + T + DK + KK + DR)

Odpovědi
Honza016

Pojmenování jednotlivých zkratek snad bude stačit:)

Export – import = -(důchody + Transfer ((transfer v ekonomice je platba vlády jiným subjektům, za kterou vláda nezískává jako protihodnotu služby výrobních faktorů, kterými tyto subjekty disponují) + dlouhodobý kapitál + krátkodobý kapital + devizové rezervy (spravuje ČNB))).

Měj se