Potřebuju vyříznout díru na prac. desce na skloker. desku a skloker. desku ještě nemam. Jde to, je ňákej rozměr všeobec?

Nejlepší odpověď
Hlada

Rozměry nejsou stejné. Vyříznout díru později přímočarou pilkou není problém.

Další odpovědi
franku

Raději si počkej,až budeš mít desku nebo aspoň její rozměry.Taky záleží jakou sklokeramiku budeš chtít.

zdeny

Jestli víš jaký typ budeš kupovat tak na internetu jsou i rozměry pro zabudování např:Parametry produktu:

Ušetříte : 2 260,–Kč !!!

Rozměry spotřebiče (V x Š x H) v mm: 51 × 575 × 505 * Rozměry pro vestavbu (V x Š x H) v mm: 47 × 560 × 490 Příslušenství: * 1× škrabka na sklo Barevné provedení: nerez

Zdroj: http://www.kuchy­nenabytek.cz/?s=5&po­lozka=538&kat=71