DusanOrlik

Potřebuju vážně poradit,s přechodem na jiného operátora!!

Zdravím,chci přejít do O2,pomocí webu: http://www.sim­zdarma.cz/
Láká mě hlavně odměna za dobití a taky při prvním dobití kreditu,bonus 1000kč. Co myslíte,mám přejít? Nemám důvod zůstávat u T-Mobile.U T-mobile jsem proto,protože ho máme celá rodina,a já ho ještě nezměnil.Prosím poraďte,zda pomocí webu (nahoře) mám přejít k O2.Děkuji moc za rady :)

Nejlepší odpověď
zjentek

je to dobíjecí karta, proč bys ji bral? To volání zdarma je pouze v síti o2 a do ostatních budeš platit 5.90 nebo 6.90/min, podle karty (volám/píšu). U t-mob. máš aktuálně u dobíjecích karet 2.50 do všech sítí. Tak pomysli, jestli je lepší dostat tisíc a platit 6kč/min., nebo nedostat nic a platit 2,5kč/min.
Odměna za dobití je částečně podvod, věcných odměn se nelze dovolat, znám někoho, kdo trefil systémový čas dobití přesně na sekundu (šlo o lcd tv, laptop a foťák)a nic nedostal, psal do o2 stížnost a dostal odpověď, že se mohlo jednat o setiny a zřejmě tedy vyhrál zákazník před ním, což zavání, jelikož si nikdo ty odměny nevybral, protože kdyby jo, byl by zveřejněn na portálu o2. Jestli tomu nerozumíš, pročti detailně pravidla u odměny za dobití a pochopíš ,)
Doplňuji:
jo a operátor hlavně předpokládá, že když si zdarma objednáš dobíjecí sim, s největší pravděpodobností pak přejdeš na nějaký z jejich paušálních tarifů ,)

Další odpovědi
uccello

No nevím, nejlepší by bylo zavolat si na jejich linku a poptat se vše ostatní. Je sice hezký, že dostaneš „zdarma“ simku a k tomu bonus 1000, ale co pak? Ceny volání, sms atd. už nepíší. Neměl bys lepší udělat si nějaký neomezený tarif? Jsem sice u Vodafonu, ale předevčírem jsem si změnil tarif na ten jejich nový Red a platím 300 měsíčně, mám neomezené volání a sms do sítě. Do ostatních sítí volání za 3,50 a sms za korunu a něco. Na tarifu start máš sice internet jen s 20MB limitem, ale jak ho překročíš, tak se nic neděje. Jen ti rychlost spadne na 20kb/s, což na e-mail, zprávy nebo facebook krásně stačí. A jsem spokojený.
Doplňuji:
Takže to shrneme, oni ti dají simku a k prvnímu dobití tisícovku. Do sítě můžeš volat po první minutě zdarma, takže ti první minutu hezky započítají. Ale za kolik? A za kolik budeš volat a psát do jiných sítí? A co internet. Podle mě je to jen navytávka.

quentos

O2 je jeden z největších zlodějů na trhu, to je známá věc, takže s tím přechodem bych si to ještě šeredně rozmyslel.

Funna

to si musís spočítat sám, jestli se ti to vyplatí…sám musíš vědět, kolik minut provoláš, kolik pro esemeskuješ, kolik te případně stojí netové připojení…a kolik tě to stojí te´d a kolik by tě to stálo potom..prostě vem papí a tužku a udělej si finanční rozvahu…protože to, že ti někdo při první dobití dá 1000 Kč je přesně lep na hlupáky (sorry) co si vidí jen na špičku nosu a co bude dál už neřeší…

terry

Mně se to výhodný nezdá.
Jednorázové akce nejsou noc moc. Pro zákazníka. Potom provoláš mnohem víc.

Reezo

já osobně bych se vykašlal na všechny operátory, využíval bych telefon a free aplikace na telefonování (třeba skype) kdybych nemusel používat mobil k práci.