Maggie.b

Potřebuju rychlou pomoc ohledně PicMonkey!

Dobrý den, jak už to tak bývá, upravovala sem fotku na PicMonkey o kterém mi řekla kamarádka (protože Piknick zrušily… ://) a retušovala sem tam něco na obličeji a vyskočila my tam taková kolonka … nezaplatila sem něco když sem to odklikla?! Já vím, že sem pako a v těhlech věcech strašně … no… strašně blbá! :DDD prosím prosím poraďte někdo co sem vlastně udělala!!! Děkuju předem! ;)) PS: aspon se na to zkuste podívat a říct mi, co to tam říkaj… děkuju…

Odpovědi
anonym

Neboj se, nic si nezaplatila a ani nezaplatíš. Dodnes hodně lidí věří, že když jen vlezou na nějaké stránky, tak jim to odněkud stáhle peníze. K tomu je ale potřeba vyplnit formulář včetně čísla platební karty a souhlas. Někteří mají přímo čtečky. Takže buď bez obav ať ti tam naběhlo cokoliv.