Respekt

POTŘEBUJU RYCHLOU ODPOVĚD !!! Zimuje vodní želva žlutolící ? Pokud ano tak od kdy do kdy ?

A může přezimovat jenom jedna, ze dvou stejně starých spolužijících želv ?

Nejlepší odpověď
anonym

Poptej se tady a u jedé odpovědi máš i speciální linky.
http://www.ifau­na.cz/terarij­ni-zvirata/nemod­forum/r/detail/1309972/z­elva-zlutolici-trachemis-scripta-scripta

Jen nechápu jednu věc: Potřebuješ rychlou odpověď? Co tak najednou? Otázka zimování (od kdy do kdy) není záležitost , která se odvíjí od hodiny. Zaráží mě,
že někdo chová živé zvíře aniž by si PŘEDEM zjistil potřebné informace k držení a chovu.

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že zde moc odborníků – chovatelů želv – nenajdete.
Doporučila bych obrátit se na specializované fó­rum.

Co jsem o želvách četla (bez záruky, informaci si ověřte!!),
zimují zkušenější až starší želvy, protože mladičké želvy
nemusí zimování přežít.

Zdůrazňuji:
Ověžte si informaci u odborníků!
Doplňuji:
Oprava:
Ověřte si …