Adis99

Potřebuju RYCHLE odpověď!!!

Byli jsme s našima od úterý na dovči.Máme vykastrovanýho kocourka ale jak jsme se vrátili nebyl tady… Babča která byla doma ho tady hlídala a říkala že tady nebyl ani v pátek… MYslíte že se vrátí? Je mně to strašně líto… Třeba ňějakej tip jak ho přilákat zpátky? Děkujuuu!!!

Nejlepší odpověď
GM

Musíš doufat! Náš půlroční kocourek Čičin se nám ztratil asi před 3 týdny, žije na chalupě, kam každý den dojíždíme, s dalšíma kočkama. Byl zvyklý na lidi, takový mazlíček důvěřivý i na psy. Když jsme ho už oplakali, po 10 dnech jsme přijeli jako vždy na chalupu, odemkli a Čičin seděl za dveřmi. Přivítal nás a od té doby se nikam nevzdálil. Bylo ale na něm vidět, že byl někde u hodných lidí, protože vypadal moc dobře a bříško měl jako by spolkl tenisák. Tak neztrácej naději, držím palce.

Další odpovědi
arygnoc

kocour se může i nevrátit.
doporučuji nechat mu volné přístupové cesty (pokud to jde).

Když se vrátit, v žádnem případě netrestat (není to pes!), nebude vědět, za co ten trest je, podle něho se nic neděje.

Curiosity

Já bych ho zkusila nejdříve hledat všudemožně po venku, ptát se sousedů, jestli ho neviděli, volat na něj jménem. Potom bych zkusila rozvěsit papírky s textem, že se ztratil kocourek, popřípadě i s jeho fotečkou a kdo ho najde ať zavolá na Váš mobil. Třeba napsat i, že za něj dáte nějakou odměnu! ..to by třeba mohlo motivovat nějaké děti, co nemají o prázdninách co dělat, aby ho hledaly.. Nevím no. To bych dělala já! 🙂 Třeba se jen někde zatoulal. Tak HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! Držím palečky ať ho ve zdraví najdete!

Drap

Jedině čekat. Koka se obvykle vrací, zvláště když odejde sama. Může to však trvat delší dobu.

Mad

Určitě se vrátí. Chce to chodit po okolí a volat. Někteří jsou tvrdohlaví a trucujou.

FikeCZ

Neboj on se vrati možna pokud ho něco nepřejelo :D ale zkus vylest na silnici a volat kocoureeeeeee­eeeeeeeeeeeee­eeeeeeeeeeeeee

jmhad

Já bych tomu vrácení moc nevěřil.U kočky snad,ta se trochu drží doma,ale kastrovaný kocourek?Není to pes.