Screwy

Potřebuju radu ohledně těhotenského testu :)

Když chci provést těhotenský test, záleží na tom jestli použiju moč hned po probuzení nebo třeba až odpoledne?? Nebo je to jedno? Díky za odpověd :)

Nejlepší odpověď
Ella

je to jedno…hormony v těle budou stále…

Lucijej

No úplně jedno to není v případě časného testu. Když si chceš udělat test třeba 4–5 dní od očekávaného příchodu menstruace, tak je rozhodně lepší použít ranní moč, ale když si budeš dělat test třeba až po dvou týdnech, tak už je to jedno. Takhle mi to řekla doktorka.