Jan12345

Přihlížejí na soukromých středních školách ke špatným výsledkům přijímaček na jiné školy?

Dobrý den, když neudělám prijimacky na školu a nedostanu se na 1 a jako 2. mám soukromou školu a budu mít špatne výsledky z přijímaček, hledi na to hodně na soukromých středních školách, nebo ne? A kdybych se nedostal ani na jednu, tak co pak dál?

Nejlepší odpověď
kapka

Pro mě je novinka, že by vůbec někdo měl pátrat po výsledcích přijímaček na jinou školu. A je to snad i běžné, že se student na jednu školu nedostane, proto se hlásí na druhou.
A konečně – dcera se na první střední taky nedostala, neudělala přijímačky, byly to spíše talentovky. Celkem jsme s tim i počítaly.
Dostala se pak na soukromou, přijímačky se tam nedělaly, jen se predkladalo vysvedceni. Jelikož je soukromá, je samozrejme placena, ale naštěstí velice, velice levná. :)

Další odpovědi
Adam2

Ano hledí na to. Pokud tě ani nepřijmou na střední, tak nemá cenu to zkoušet, stejně neuděláš maturitu, najdi si učňák nebo vem lopatu :).

quentos

Když už se někam zaregistruju, přečtu si v prvé řadě kodex uživatele. Vaše „otázky“ mu neodpovídají.