olda12

Potřebuju poradit,předem díky

Je možné dodělat dálkově střední odborné vzdělání bez maturity? Přesněji kuchař-číšník,někde poblíž Brna,nebo Velkého Meziříčí,mám jeden výuční list automechanik. A nebo jak docílit toho,abych mohl vlastnit na mé jméno živnostenský list v oboru pohostinství, je možný „jen“ nějaký rekvalifikační kurz? Na denní studium bohužel nemám čas a získat 6letou praxi je pro mě také nemožné z časových důvodů,prosím jak to jde docílit,pokud možno,dejte mmě prosím odkaz na školu kde bych se domluvil.díky Olda

Nejlepší odpověď
Drap

K tomuto přistupují školy individuálně. Zkuste oslovit všechny školy v okolí včetně integrovaných škol, a určitě někde bude dohoda možná.

Další odpovědi
baghira

Další možnost je mít kvalifikovaného „odpovědného zástupce“. Člověka s odbornou kvalifikací, který na tebe dohlídne, zjednodušeně řečeno.

led

Majitel firmy nemusí mať požadovanú odbornú kvalifikáciu. Tú musí mať zodpovedný pracovník (zástupca majiteľa), človek riadiaci činnosť.