nesnasims

potřebuju poradit jak se nejlépezbavit skvrn na ruce-již týden mi to nejde umýt.Skvrna jeod dusičnanu stříbrného a oleje

Doplňuji:
tu bohužel momentálně nemám, myslel jsem právě, že někdo poradí něco iného než solvina.

Nejlepší odpověď
Pájo

Stopy po AgNO3 jen tak neomyjete (ani solvinou)… při kontaktu pokožky s roztoky Ag+ dochází ke vzniku komplexních sloučenin stříbra a bílkovin v pokožce. Zasažená pokožka musí „odrůst“… s ní zmizí i tmavé skvrny.

Další odpovědi
SonsyMite

Jinak kromě solviny a flexy s leštícím kotoučem nevím

LaDy MuSiC

Mimo solvinu nemůžu poradit.

Děda Louda

To za pár let možná zmizí samo.