Lleni

Potřebuju poradit: chci si udělat srandu z jednoho kluka (machýrek)tím,že mu v noci zavolám a něco řeknu co mám říc ?

Třeba někdo řika stojim za dveřma poď otevřít ale to mi nepříde tak dobrý

Nejlepší odpověď
ven.cik

Hej běží ti lednička ? Tak ji běž chytit…:D

Další odpovědi
Deli

Spal jsi? Tak se běž vyčůrat a spi dál.

kapka

„Zapoměl sis vzít prášky na spaní.“

honza19hk

Otázka ale je jestli ti to zvedne.Já osobně bych ti to nezvedl.

anonym

co třeba: jsem tak bez fantazie, že se na takovýhle pitomosti musím zeptat na odpovedi.cz

pizlicka

jsi do nej zamilovana,vid?ji­nak bys ho tolik neresila.