Potřebuju poradit..

nekdo sem daval odkaz na stránku,kde napisu svoje jméno a tam zpíva chlap pisničku ve kterém je moje jméno,hraje na klavír,myslim že tam lítaj i růže apod.
nevedeli by jste stránku prosím??
Doplňuji:
normílne jsem se zeptala na odkaz, pokud ho nevis,tak nehodlam tolerovat tyhle odpovedi;)

Nejlepší odpověď
iceT

tady to je
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neco-jen-pro-vas-do-okenka-vlozte-sve-krestni-jmeno-bez-diakritiky-vpravo-odkliknete-a-cekejte

…a netřeba se hned čílit,stačí počkat na víc odpovědí.

Další odpovědi
anonym

Jednalo se o komerční reklamu firmy o.b. na dámské tampóny.

briketka10

http://www.ob­tampons.ca/apo­logy

tady je ten odkaz 🙂
Doplňuji:
773038948 jestli Ti můžu poradit tak si ten odkaz dej do záložek, abys ho nemusela lovit odsud..

je to hezký viď ?? pouštím si to ráda..

verunka483

Víš co je nejlepší? Najdi si někoho, kdo ti bude dávat růže a zpívat ti písničky ve skutečnosti. 🙂

… Nehodláš tolerovat tyhle odpovědi?? Jééžííš co to s váma sakra je?!

pizlicka

nadpis byl-NECO JEN PRO VAS.najdes v anketa a zabava,od hanny2 myslim.

terry

Pokud nehodláš tolerovat tyhle odpovedi, co s tím hodláš dělat?