:D škola

potřebuju pomoct vybrat školu olomoucký kraj nejlépe okres přerov :)

Potřebovala bych doporučit dobrou školu v olomouckém kraji..nejlépe okres přerov mám v 1 pololetí 9ky průměr 1.38 :D oporavdu už nemám moc času takže je to nutné :D byla bych vděčná za nějaký dobrý tip :D

Odpovědi
AnnMary

Z vlastní zkušenosti doporučuji v dnešní době studovat technický směr…:)

leporela22

sice v olomouckém kraji nebydlím ale v dnešní době je např. hodně ekonomu. takže si vybrat něco kde je málo lidí a hlavně co tě bude bavit .taky jsem se rozhodoval před 2 lety na poslední chvíli.