malinQawafle

Potřebuju pomoct s matikou. Takže pravoúhlý trojúhelník KLM který ma 40 stupňů a KM ma 5cm

Doplňuji:
Dekuju vsem za pomoc kdyžtak už jsem na to přišla počítá se to pomocí Sin a Cos možná že je Zadání neúplný ale i moje ségra pochopila Že dopočíta strany pomocí pythagorovy věty a pak dopočíta pomocí SIN gamu !!!

Nejlepší odpověď
quentos

… a??

Zadání je neúplné a forma „otázky“ (která mimochodem není otázkou) trestuhodná. Nabízí se jediná odpověď: „já toho potřebuju…“

Další odpovědi
arygnoc

táto otázka tu už bola.

nedostatočné zadanie, zo zadaných údajov existuje nekonečné množstvo riešení.

za druhé:

správne má byť:

„Potřebuju pomoct s matikou, prosím.“

Doplňuji:
tak to by ma ten postup zaujímal.