misus

Potřebuju pomoc s nástěnkou na 1. září

chtěla bych mńa nástěnku dát něco jako : vítejte v osmičce, ale chceto něco lepšího napadávás něco???

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ty prázdniny ti asi nedělají moc dobře.

Další odpovědi
baghira

Zkus něco originálního a netradičního – třeba žádnou nástěnku. Pochybuju, že si toho osmáci vůbec všimnou.

Deli

No a co fotky, pohledy, prospekty z dovolených a výletů všech?

quentos

než začnu něco psát na nástěnku, naučil bych se v prvé řadě pravopis. Ale to asi za ten týden nestihneš

samicek333

To bych tam asi dala, třeba můžeš zjistit, jaký budete mít hned na začátku roku program a někam ho tam umístit, můžeš tam dát taky fotky ze sedmé třídy z různých akcí

AnnMary

Osmička – ještě dva roky a hurá na střední! :D:D:D