hawranek

Potřebuju odinstalovat program,ale…

Potřebuju odinstalovat program. Problém je, že ho počítač „nevidí“- ani v Ovládacích panelech, ani v Tune up. Co s tím?
Doplňuji:
Řešení: Jednalo se o antivir Avast!, přičemž jsem zjistila, že společnost o tom ví a nabízí program, který to pomáhá odinstalovat. P.s: CCleaner jsem měla taky a udělal mi v pořítači tak akorát bordel. Ale díky za rady 🙂

Nejlepší odpověď
andy111

My používáme CCleaner.

Další odpovědi
Hlada

To, že některý program není možné odinstalovat ze systému pomocí Přidat nebo odebrat programy je časté. Osobně tuto možnost vůbec nepoužívám. Nechává spoustu nesmazaných záznamů. Otázkou je, proč nepoužijete odinstalátor od výrobce? Druhou otázkou je, co jste dělala s CCleanerem, když vám udělal v počítači bordel. Je to spolehlivý program, který bych pro tento případ také doporučil. Jestli k němu nemáte důvěru, můžete jako další možnost použít Revo Uninstaller. Rozhodně nedoporučuju ruční mazání. Těžko se vám podaří najít v všechny záznamy tak, jako to udělá odinstalátor. Zbylé záznamy pak mohou způsobovat různé, těžko vysvětlitelné závady.

Reuef

no to co ti poradim neni asi prima odinstalace ale spust si program regedit a potom v nem vyhledej veskery informace o tom programu kterej chces odinstalovat…a smaz je…a potom smaz i ten program samotnej

FikeCZ

Vim ze jednou sem měl program a v pridat nebo odebrat nebyl ! Tak si bud najdi složku kde je nainstalovany a najdi ikonu Uninstall..A nebo nektere programy sou delane tak ze nemusis odinstalovat ale staci kdyz to normalne smazes!Jako delete