Monča.R.E.T.

potřebuju nutně psychologa, jenže nemám peníze a kdybych to řekla rodičům tak mi to neumožní tak jak to udělat?

Potřebuju se totiž svěřit ze svými problémi někomu.Jenže chtěla jsem se svěřit rodičům ale to radši ne protože je mi to trapní.A kdybych se svěřila kamarádce nebo kamarádovy tak to rozkecnou po celé třídě a já bych měla trapas.

Nejlepší odpověď
kropitko

A co vyzkoušet nějakou linku důvěry??
http://www.bkb­.cz/pro-odborniky/policiste-straznici/linky-duvery-pro-deti/
http://www.psycho­portal.cz/lin­ky-duvery

Další odpovědi
iceT

No a co školní psycholog?Nebo i učitelka,pokud nemůžeš jít za rodiči.
Ono podle mě dost záleží,jakého rázu ty problémy jsou,ale nemělo by být trapné svěřit se rodičům,protože rodiče jsou mimo jiné od toho,aby ti pomohli a podpořili tě.

Lukasy

Tak pokud to neni moc osobni tak se mužeš svěřit někomu ktereho znaš jen po netu, nebo někomu cizimu pod přezdivkou kterou nezjisti nikdo že to jsi ty.

mosoj

Jak píše kropítko nebo zkus svého praktického lékaře. On tě nějakého psychologa doporučí.

hanulka11

Je smutné když nemáš důvěru k rodičům – rodiče jsou tvý nejbližší, kdo by měli řešit tvoje problémy s tebou. Pokud budeš mít dopuručení od své doktorky tak nebudeš nic platit .
Můžeš vyzkoušet jak ti radí kropítko přes portály

Zepple

Ahoj :) Poohlédni se ve svém městě po psychologovi, který pracuje s tvou zdravotní pojišťovnou. U takových je potom pro tebe terapie zadarmo :)

venkovan

Na psychologa nepotřebuješ doktora – pošle tě k němu dětská či dorostová lékařka.
No a najdi si http://www.lin­kabezpeci.cz
Odkaz na tuto linku bys měla mít ve škole a její znalost by měla patřít mezi základní znalosti děti II.stupně ZŠ