Avatar uživatele
hanka R+

Potřebuju něake potvrzení ? (Tatto salon)

Kdyš si chci nechat pichnout piersing,a není mi ani 15 ? (od rodiču schvaleno) pichnou mi ho normlaně a nebo tam se mnou musí byt jeden z rodiču ? jak to funguje ? předem děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2 před 4493 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Zeptejte se v konkrétním salonu,do kterého se chystáte,jak to funguje právě u nich.Potvrzení s podpisem rodičů by mělo stačit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ano potvrzení rodičů potřebuješ, pokud by ho po tobě nechtěli, tak to není důvěryhodný salon. A od takového raději dál,,:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hawranek

Většina salónů požaduje doprovod rodiče. Já si nechala píchat piercing v 18, ale po mně šla šestnáctiletá holčina, která měla za doprovod tetu, protože rodiče nemohli- ale tatér o tom předem věděl. Oni by s tímhle totiž mohli mít problémy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Já když vidím někoho s piersingem, tak si vzpomenu na herce Jiřího Sováka jak vodil v nějakém filmu plemeného býka za piersing který měl zasazený do nozdry. Tenkrát se tomu sice říkalo kroužek, vodítko, ale když to dnes má tak moderní výraz, tak proč ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek