potřebuju 4 kubíky betonu pri pomněru 1:3 kolik kč mně to bude stát když si beton namíchám sám doma cena bez vody

Nejlepší odpověď
mosoj

A jak máme vědět za kolik Kč seženeš písek ?

Budeš potřebovat nejméně 1 m3 ( odhadem to je cca 1300–1500 kg) cementu a 3 m3 písku.

Další odpovědi
venkovan

Hodně času – pokud máš lidi, tak si nech přivést hotovou směs. Čas jsou peníze a betonu to platí dvojnásobně – čas se věnuje jeho správné a plynulé pokládce. Konstrukce je potom prakticky jednolitá.
1:3 je skoro zbytečně silný poměr. Ovšem záleží na jeho použití.