Pokročilý

Jak zvvětšit pamět na notebooku abych si mohla načíst hry a hrát?

Potřebuji zvvětšit pamět na notebooku abych si mohla načíst hry a hrát jejaky externí disk je pro toto nejlepší.
Doplňuji:
Mám Asus 4gb dostala jsem hru Emergency a ta potřebuje k načtení volných 20gb proto takové manévry kvúli tomu. tak počítám do 1500kč.

Odpovědi:

Zlatý

Nejlepší je na to servis a nebo někdo znalý v tvém okolí...
:-DDD

1. externí disk ≠ paměť
2. ještě jsem nedopil kafe, takže se nemůžu do lógru kouknout, jaký máš notes
3. viz 2. - nevidím ani, jaké máš ´volné´ finance
Doplňuji:
"Asus 4GB" je podobné, jako kdybys na dotaz - jaké máš auto, napsala Škodovku na 195/65/15...
:-DDD
OK - rychlost, spolehlivost... - neřešíš - vyber si kterýkoli...
https://www.mironet.cz/…
___
BTW - 20 GB diskové kapacity je - vzhledem k běžné kapacitě dnešních disků, poměrně ´nic´ - nestačilo by ti pouze stávající disk ´uklidit´?? (promáznout nepotřebné věci, nabrowsdaný balast...)?

Zlatý

Myslíš speciální ext. disk na hry?
Asi jakýkoli.

Zlatý

Myslím si, že bude nejlepší, když nám napíšete značku a model vašeho notebooku.

Jinak externí disk pomůže pouze v případě, že disk, co je v notebooku je malé kapacity. Vy možná budete spíš hledat operační paměť (RAM). Teď je však otázkou zdali Váš notebook má možnost rozšíření a zdali například nemáte i pomalý procesor (ten zpravidla vyměnit nejde).

Stříbrný

tak počkej: jde o rozšíření interní operační paměti RAM nebo připojení externího disku - úložiště dat ?
Doplňuji:
A jo, tak že půjde o externí HDD...za tu cenu dá se v akci pořídit 500 GB - 1 TB (1000 GB) ceny rychle padají, značka ? bývá k dostání Toshiba, Maxell, Verbatim...lépe ne Western digital, měli vadnou sérii a výrobky se vracely, možná již OK. Zapojí se prostě kablíkem USB k NTB.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.