elektrikář

Potřebuji zlikvidovat kopřivy na sousedním pozemku prorůsrají mi do mé zahrady.

Jen nesmí spálit kořeny od jabloní kteé jsou na hranici pozemku.
Doplňuji:
Pozemek nemá vlastníka.

Nejlepší odpověď
SpeedyCZ

Promluvte si se sousedem a řekněte mu co vám vadí…

Další odpovědi
hanulka11

kopřivy jsou neřádi je třeba řádně zlikvidovat jejich kořeny.
Ať se soused postará , třeba mu můžete pomoc jestli jste spolu v pohodě.

Hykam

Kopřivy mají rády kyselou půdu, zkuste pozemek vyvápnit. Jabloním by to nemělo vadit a kopřivy časem vymizí.

dědapetr

Použijte totální herbicid ROUNDUP nebo TOUCHDOWN. Případně použijte STARANE, který ničí dvojděložné plevele.

Zdroj: http://www.ma­rigreen.cz/ok­nodozahrady/zah­radni-technologie.php?od=100

venkovan

Trhat, sekat, špenát, sušit, čaj. Proč se zbavovat užitečných a léčivých rostlin?
Dejte tam kořenovou clonu aby kopřivy neprorůstaly.
Na sousedním pozemku bez souhlasu vlastníka, případně obecního úřadu pokud vlastník nereaguje, se toho moc dělat nedá.