nando1

Potřebuji zjistit jak se dostanu do server.properties na Pipni.cz?

Dobrý den, potřeboval bych zjistit jak se dostanu do server.properties na webu pipni.cz?

Mám minecraft server ale nemohu se dostat do konzole a po přihlášení na serveru mi to napíše Bad login.

Emailová komunikace také nepomohla, napsalimi že mám zmáčknout nějaké ftp.

Děkuji

Odpovědi
HenrYJ

Musis se prihlasit na FTP = tam najdes server.properties
Ja osobne pouzivam FileZillu ale jiste poslouzi i TotalCommander nebo nejaky WebFTP
Login, heslo (password) a host najdes v registracnim emailu (POKUD SIS JE NEZMENIL SAMOZREJME)
Host (to je ftp server: ftp://mineclou­d.pipni.cz (nebo jiny)
User/Login: nazev mcloudu (napr. MujServer)
Password: TvojeHeslo (napr. D34Fj4)
A das connect nebo neco podobnyho
No a jses tam
Doufam ze jsem pomohl..

Zdroj: ja sam 🙂