picnimok

Potřebuji živnostenský list,nebo něco

.. když chci něco jedinkrát prodat na veřejné burze, kde prodávaj větnamci, a tak dále? Nebo si stačí pouze koupit prodejní místo? Děkuji..jo a všímám si tady, že na kraviny odpovídáte, a na docela důležitý dotaz ne. Uvidíme

Odpovědi
van.ecke.

chcete li něco jedinkrát prodat nepotřebujete na to žl., prodejní místo však nepronajmete bez živnostáku většinou. Tam kde jsou Vietnamci určitě ne.

panenka

Zkuste se obrátit na Živnostenský úřad tam si myslím že vám poradí určitě.