golias

Potřebuji živnostenský list na tvorbu jídelníčku a tréninkové plánu jen tak občas neni to nic stálého děkuji za opdověd:

Odpovědi
anonym

Tomu se říká občanská výpomoc, jak je ale odměňovaná záleží na dohodě. Každopádně finance by neměli převýšit, tady si nejsem jistý, 20 nebo 30 tisíc ročně. Pokud no, je nutné odvést daň z příjmu. živnosťák není potřeba.
Můžeš si udělat živnosťák jako vedlejší, to je nepravidelné podnikání, výhoda je odečtení paušálů pokud nechceš vést příjmy a výdaje.

ivzez

Jde-li o tohel „http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=779834“,
budete podle živnostenské oprávnění potřebovat
(pokuta za neoprávněné podnikání by se Vám nevyplatila)