Peter Kus

Potřebuji založit okrasnou zahradu u nového rodinného domku. Kdo mi pomůže?

Nejlepší odpověď
gecco

Zahradník…
😉

Další odpovědi
Emefej

S návrhem ti pomůže zahradní architekt, s realizací ti pomůže zahradník.

zjentek

mám radonázor- takový věci si dělám úplně sám, bez pomoci a to rozhodně nejsem učenej zahradník a kdo viděl fotky tý mý zahrady, sed si na zadek ..ale neříkám, že za tak prostou činnost nemůžeš zaplatit, říkám jen, že je to kravina, pánč v přírodě jsou věci „poházený“ ledabyle a v tom spočívá náš úžas nad ní! A říkat „nemám čas“ naprojektovat a udělat si vlastní zahradu, to je druhá velká kravina ..velký stromy ti přiveze a zasadí firma, co vozí a sadí velký stromy spař

ReHu

Chceš pomoc od někoho z nás?
Jinak, pokud ne sám, bych se obrátila na některou firmičku, která se zabývá realizací zahrad ve tvém okolí. Na netu jich je hodně.

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=stYBVZXAM­sLBVLiRgMAF#q=n%C3%­A1vrhy+a+reali­zace+zahrad

mosoj

Udělej si to sám. Nevyhazuj peníze za firmičku. Koukni po internetu nebo do nějakého časopisu.

Michálek1245

Dobrý den, jestli chcete udělat návrh zahrady, tak to je samozřejmě práce pro zahradního architekta. Nám dělala návrh zahrady jedna paní a zahradní architektka, která poslala hned několik návrhů a my jsme je pak připomínkovali a ona postupně upravovala, až jsme to poladili přesně podle našich záměrů. :) Takže asi tak. :)