Potřebuji zalepit plastový bazén v rohové části.Prý existuje lepící páska,ale prý si ji vozí z německa.Seženu ji u nás?

Vím že se to dá svařit,ale stálo by to moc,protože bydlíme dost daleko od většího města a v okolí o nikom nevíme.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tack Band
Tackband BF je vysoce pevná , voděodolná a vzduchotěsná těsnící a lepící páska.

Určeno k opravám / utěsnění: střešních okapů, vikýřů, komínů, větracích, odtokových a odsávacích potrubí, plachet atd.

Speciální extrémně přilnavá spojovací aluminiová páska, odolná proti přetržení, na bázi butylové pryskyřice. Lpí na kovových površích, dřevu, skle, dlaždicích, akrylu, kameni, betonu a mnoha plastech. Odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření. Může být použita i pro utěsnění bazénů nebo vodních nádrží. Neobsahuje bitumen
http://www.ntek­.cz/tack-band