panenka

Potřebuji webové stránky na nero start smart

dobrý večer potřebovala bych vědět kde bych si mohla stáhnout nero start smart prosím o přesné webové stránky.nemůžu je vyhledat jen nero 9 děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Nero Start Smart je autmatickou součástí programu Nero 9, takže zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Dá se najít třeba na www.stahuj.cz

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/multi­media/vypalova­ni_cd/nero/