panenka

Potřebuji vypracovat Podnikatelský záměr

Dobrý večer jelikož manželovi už delší dobu vedu podnikání rozhodla jsem se udělat si Podnikatelský kurz ted mám za úkol vypracovat Podnikatelský záměr můžete mě prosím pomoci jak takový Podnikatelský záměr má vypadat?vím že se má napsat o tom oboru ve kterém chci podnikat ale nenapadá mě jak to napsat ,jak to musí být dlouhé mooc děkuji
Doplňuji:
A byla bys fablen tak moc hodná a mohla mě to přeposlat?abych měla z čeho čerpat a věděla přibližně jak to napsat moc děkuji

Nejlepší odpověď
fablen

nedávno jsem četla jeden Podnikatelský záměr studentky (byla to fikce – provozování cukrárny: výroba a prodej diabetických zákusků) a vyjádřovala jsem se k němu. Byl dlouhý cca 10–15 stránek, nechyběly tabulky a podrobný rozbor firmy: náplň činnosti, organizační struktura zaměstnanců apod.
Instrukce k sepsání dostali už ve škole: rozsah, vyvázání – kroužková vazba apod.
Doplňuji:
panenka: tak to se omlouvám, ale byla to práce cizí a určitě bych ji nikomu dalšímu nepůjčila i kdybych ji měla. Já ji pouze četla v tištěné podobě, vyjádřila jsem svůj názor k nedostatkům, které jsem shledala a kopii jsem si z ní nedělala.

Další odpovědi
Andělé

Studovala jsem podnikání,letos v březnu jsem podnikatelský záměr vypracovala spolu se spolužačkou.Mohli jsme ho ve škole vypracovat ve dvojicích.Jsme dvě podnikatelky jako úklidová služba…
Doplňuji:
Panenko,nám ho pí.učitelka nikomu nevrátila,ale mám ho uložený na internetu ve složce,pokusím se ho dohledat,to není problém.Ale máme v něm naše osobní údaje,museli jsme ho všichni sestavit tak,jako bychom skutečně začínali podnikat,takže doslova se vším všudy.Své i spolužaččiny údaje si chráním,tak se to pokusím předělat tak,aby vše bylo bez našich osobních údajů.Jestli se mi to podaří,přepošlu Vám celý podnikatel.záměr i s osnovou podnikatel.plá­nu,kterou nám pí.učitelka také poslala ve složce:-)

Michal Kole

Lepší buse se obrátit na diskuzní fora na serverech jakpodnikat.cz nebo podnikatel.cz

panenka

Neflákám nic chodím tam poctivě dělám jí dalkově takže do škole jezdím 1 krát týdně

panenka

Přepošlite mě prosím vzor jak to má vypadat mooc děkuji