Avatar uživatele
panenka

Potřebuji vypracovat Podnikatelský záměr

Dobrý večer jelikož manželovi už delší dobu vedu podnikání rozhodla jsem se udělat si Podnikatelský kurz ted mám za úkol vypracovat Podnikatelský záměr můžete mě prosím pomoci jak takový Podnikatelský záměr má vypadat?vím že se má napsat o tom oboru ve kterém chci podnikat ale nenapadá mě jak to napsat ,jak to musí být dlouhé mooc děkuji
Doplňuji:
A byla bys fablen tak moc hodná a mohla mě to přeposlat?abych měla z čeho čerpat a věděla přibližně jak to napsat moc děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, fablen před 4682 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fablen

nedávno jsem četla jeden Podnikatelský záměr studentky (byla to fikce – provozování cukrárny: výroba a prodej diabetických zákusků) a vyjádřovala jsem se k němu. Byl dlouhý cca 10–15 stránek, nechyběly tabulky a podrobný rozbor firmy: náplň činnosti, organizační struktura zaměstnanců apod.
Instrukce k sepsání dostali už ve škole: rozsah, vyvázání – kroužková vazba apod.
Doplňuji:
panenka: tak to se omlouvám, ale byla to práce cizí a určitě bych ji nikomu dalšímu nepůjčila i kdybych ji měla. Já ji pouze četla v tištěné podobě, vyjádřila jsem svůj názor k nedostatkům, které jsem shledala a kopii jsem si z ní nedělala.

Upravil/a: fablen

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Studovala jsem podnikání,letos v březnu jsem podnikatelský záměr vypracovala spolu se spolužačkou.Mohli jsme ho ve škole vypracovat ve dvojicích.Jsme dvě podnikatelky jako úklidová služba…
Doplňuji:
Panenko,nám ho pí.učitelka nikomu nevrátila,ale mám ho uložený na internetu ve složce,pokusím se ho dohledat,to není problém.Ale máme v něm naše osobní údaje,museli jsme ho všichni sestavit tak,jako bychom skutečně začínali podnikat,takže doslova se vším všudy.Své i spolužaččiny údaje si chráním,tak se to pokusím předělat tak,aby vše bylo bez našich osobních údajů.Jestli se mi to podaří,přepošlu Vám celý podnikatel.záměr i s osnovou podnikatel.plá­nu,kterou nám pí.učitelka také poslala ve složce:-)

Upravil/a: Andělé

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal Kole

Lepší buse se obrátit na diskuzní fora na serverech jakpodnikat.cz nebo podnikatel.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
panenka

Neflákám nic chodím tam poctivě dělám jí dalkově takže do škole jezdím 1 krát týdně

před 4681 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
panenka

Přepošlite mě prosím vzor jak to má vypadat mooc děkuji

před 4682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek