Potřebuji vymazat disk a nainstalovat nove Windowsy je to možne?

Dostal jsem starý firemní PC a pro dceru jsem myslel že bude stačit ale starý system hásí že nelze nainstalovat.Prosím o pomoc i po tel.724412088
Díky Pekárek

Nejlepší odpověď
Michal Kole

V biosu nastavte bootování z CD
Vložte CD
Restartujte
Postupujte podle pokynů na obrazovce

instalace disk zformátuje (vymaže) a nainstaluje znova, popř. vytvořit nový oddíl.

Jeden čas výrobci nedávali výrobci instalační CD, ale rescource, ale je to podobný postup.

Další odpovědi
anonym

Návod jak na to je sice hezký, ale rozhodně bych vám nedoporučoval to dělat sám, pokud absolutně netušíte.. zkuste někoho z okolí ať vám to udělá