Potřebuji vychladit pivo na tu správnou teplotu! Kde seženu „sedmý schod“ ?

Milý Lahny, možná, že mé otázky jsou pro tebe stupidní a určitě bys byl rád, kdyby byly, jak to bylo krásně za komunistů. V některých případech určitě bylo, ale vracet se zpět je už pasé. Ty stále brečíš, jak je to v dnešní době špatné, ale nejsi schopen si najít práci k tvému vzdělání. Je mi tě líto! Já pokládám vesměs otázky a vesměs odpovídám v duchu humoru, ale nemám rád lidi, kteří nejsou humorem obdarováni. Ano, body a nominace jsou miláé, ale od lidí, kteří ten humor chápou, ale ty mezi ně nepatříš!

Nejlepší odpověď
mosoj

V ledničce u dveří.

Další odpovědi
gecco

V tomhle počasí bych volil tak 11–15…
😉

arachis

u nás se jako 7 schod osvědčil kyblík se studenou vodou

ReHu

Šoupla bych do studny závěsný žebřík a zavěsila pivo na 7. špricli 🙂

led

Ak nemáte schody do pivnice, skúste si urobiť „schody do nebe“. Z kvádrov, krabíc alebo,… ak máte viac než 7 kníh (a verím, že máte)…
Veď aj Labuda vo filme povedal, že na ten 7.schod prišiel pokusmi.

Dodatok:
„Já pokládám vesměs otázky a vesměs odpovídám v duchu humoru, ale nemám rád lidi, kteří nejsou humorem obdarováni.“ Ano, niekedy sa aj pousmejem a odpoviem na tento humor, dokonca i vtedy ak sa mi zdá „stupidní“, aký krásny výraz, ale sám viete, ako vstupná bašta do pevnosti, že aj tu treba humor triediť za hodný vstupu do pevnosti povedomia a kedy ho nechať čakať pred bránou na príhodný čas. Ale kedy to je ten príhodný čas, v tom máme niekedy rozdielné názory…
K plakaniu za časom minulým v dnešnej hektickej dobe nie je čas, ale aj keď je humor soľou života, netreba ním presýpať, potom je jedlo presolené. To množstvo a čas prirodzene určuje kuchár, tj. vy. Ste dobrý kuchár a opatrne so soľou a humorom, menej je niekedy viac…

da ny

Narychtovat lednici (změřit u těch dveří) na 6°- 8°C /takže 7°C/ ;)
V tomhle vedru bych do kýble s vodou přidala ještě trochu ledu ;-D

anonym

Barbakane nechci se tě nějak dotknout, ale tvoje otázky jsou stupidnī.Já sem chodīm buď abych se něco dozvěděl a nebo poradil jiným.
Tvoje otázky mi připadají tak stupidnī jako kdybych se já ptal kde seženu SCHODY DO NEBE (Takovýý schody do nebe postavit chtěl bych pro tebe).
Připadá mně to, že si tady honíš body a ne aby jsi se duchaplně na něco zeptal.

setapouch

Postříkej ho pěnovým hasičákem. Je to sice trochu dražší, ale prý účinné. Osobně nemám vyzkoušeno.

lexx

jedna-dvě kapky tekutého dusíku (-196°C) jenomže kde ho sehnat v tom hicu ?

anonym

gecco -sice nemám dnes už pro vás like, ale vedro je jak v judeli to je fakt áchych áchych…

gecco

Je…
Hnusné protivné odporné fuj…
:-OOO
____
Jo jo – likes chyběj furt a mnoha pro mnoho – setrvalý stav (horko, doufám, brzo pomine)…
😉

anonym

Drap je zmrd

anonym

Tobě by pomohlo schodem do hlavy Barbakane.
Nebo se o schod praštit,aby se ti rozsvítilo!

anonym

…pak kdo tady vyvolává konflikty,že Jugure?!

anonym

Ty se uklidni a uvědom si,co jsi psal včera!
Pak někoho kritizuj.

anonym

už mlčim už mlčim

anonym

Souhlasím s Lahny.

anonym

Vrána k vráně …

anonym

Tak proč ho nenahlásíte na úřad, když máte zapocenou paruku…