Babsi

Potřebuji vědět konkrétní jména lékařů, kteří souhlasí a naopak nesouhlasí s eutanázií.

Potřebuji to k své ročníkové práci.

Odpovědi
led

Tento zoznam je neverejný vzhľadom na ochranu lekárov. Ich názor môže byť za eutanáziu, ale povinnosť liečiť a udržovať pri živote pacienta až do posledného dychu stále zostáva. Čo sa týka ich súcítenia s s chorými, to musia oblečením bieleho, alebo zeleného plášťa nechať za dverami a s nimi k pacientovi môže ísť len povinnosť lekára.
Spomeňte si na lekárov zo seriálu Mash, ktorí zachraňovali aj beznadejné prípady.

Takže, ak to potrebujete k ročníkovej práci, obráťte sa na komoru lekárov so žiadosťou.

hanulka11

mám pocit, že takový seznam neexistuje