Potřebuji vědět, kdy začnu s obklady na záchodě?

Nějaké obklady mám, lepidlo taky ale už to trvá dlouho. Znáte to, kovářova kobyla chodí bosa? Ne a ne začít a já bych už to chtěl mít obložené aby to trochu vypadalo. Tak kdy s tím začnu?

Nejlepší odpověď
Drap

K tomu materiálu by jsi ještě potřeboval malý dvůr a velký bič.

Další odpovědi
dudu

Jakmile se kumbálek po posledním použití vyvětrá, jděte na věc.

venkovan

Doma to prostě nejde a nejde.
Já bych to navrhoval aby se našel někdo kdo dá do čaje nějaký ten rumík a potom ti nakecal, že ta místnost co potřebuje obložit je sousedů.
Mimochodem – už třetí den sedím u PC, musím něco napsat pro tisk, aby to do Vánoc bylo v oběhu ale ne a ne najít tu správnou slinu.

Jikra

„Šetřete síly markýzi noci jsou dlouhé“ říkala kněžna.
Nech to na jaro.

briketka10

je to stejný jako když dát tlusťochovi magnetek na lednici „NEŽER“ nebo
„DO LÉTA MUSÍM ZHUBNOUT DO PLAVEK“ a visí mu to tam leta..

tak se musíš donutit..

hanulka11

jdi a začni hned

lexx

Dej si na dveře ceduli: Začnu zítra, času dost.