panenka

potřebuji vědět jak si dát zpět seznam.cz

dobrýden čera se mi stala taková věc.nainstalovala jsem si icq po nainstalování jsem pak klikla na modré e s tím že chci jít na seznam a místo něho se mi zobrazuje stránka icq search tak sem to icq vymaala s tím že se mi zpět vrátí seznam stránka a je tam neustale to icq search zkoušela jsem včerejší postup jak mi radil quentos a v přidat odebrat nic takového jako windows media bar nemám může mi tuporadit jak zskat seznam nazpět děkuji prosím o přesný postup

Nejlepší odpověď
Luss

ja tedy nejsem zadny IT :) ale podle toho co pisete to vypada,ze jste si omylem nastavila jako domovskou stranku ICQ. Zkuste – tento pocitac – ovladaci panely – moznosti internetu – obecne – a v okenku DOMOVSKA stranka napsat www.seznam.cz odklikat OK, nebo ulozit nebo co vam to nabidne. zavrit a zase outevrit prohlizec (tedy explorer ve vasem pripade), a uvidite zda na vas vybehne hned seznam. nevim je to jen tip, protoze nevim co jste tam tim nainstalovanim mohla udelat.

Další odpovědi
Jahoda

panenko, otevři si mozillu firefox. Nahoře máš napsáno Nástroje-tak klikni. Dole ve sloupečku, který se ti zobrazí, si vyhledej Možnosti. Objeví se ti taková tabulka. Nahoře v té tabulce si vyhledej Hlavní a klikni na to. Pod tím (asi dva řádky) máš napsáno Domovská stránka. Vedle do volného políčka napiš http://www.sez­nam.cz/ a Klikni na OK(je to dole). Toto by ti mělo fungovat. Mně to funguje bez problémů. :)

mojitek

nekdy se stava,ze web na ktery najedete se Vam automaticky nastavi jako domovska stranka. Ale znovu si najedte na seznam.cz a vlevo nahore (u jmena co dnes slavi svatek) je napsano „nastavit jako domovskou stranku“ -kliknete na to a je to vyreseno.

deny555

Přesně tak,oba postupy nastavení jsou možné.