Avatar uživatele
ReHu

Potřebuji ušít obleček pro psa. Nemohu najít střih. Na co si mám dát pozor? Díky

Ta má světlá holka má nemocná záda, doktor říkal udržovat v teple a krátké procházky. Prý i 1/2 hod je moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
samicek333

Hlavně pečlivě vybírejte materiál…aby nebyl třeba moc težký, nebo za, aby se hned nezašpinil atd… Pak si psa pečlivě naměřte

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tady jsou důležité všechny obvody. Pozor, aby to pejskovi netáhlo nohy.Taky na břiše to nesmí být moc volné, jinak se mu špatně chodí. Pokud chcete zachovat co nejvíce tepla na nohavičky a kolem krku použijte úplet, pěkně celý obleček utěsní

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Před několika lety jsem šila obleček pro jezevčíka, ale sama psa nemám, takže hlavně udělat prostor v místech, kde pejsek vyměšuje 🙂. Na zádech byl až k ocásku, u krku náplet a zapínání pod bříškem na suchý zip(přeložené díly přes sebe). Šila jsem ze tří vrstev, jako je normální lidská bunda – navrch šusťákovina, mezi silonový vatelín a spodní díl podšívkový dederon. Zkus zajít do obchodu a jako si obleček vybírat. Při tom si detaily zapamatuješ a střih přizpůsobíš velikosti pejska.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zplic

Někdo umí ušít oblečení i bez střihu nebo bez předlohy, ale není to tak jednoduché. Rozhodně si to musíte nejprve nakreslit na papír. Další možnost je zakoupit obleček pro psy, podle kterého ušijete nový obleček pro psy. Podle facebookové fotografie soudím, že je to větší pes. Na internetu najdete i oblečky pro velké psy. Možná by také pomohlo, kdybyste napsala, jaký obleček pro psy to má být. http://www.vy­mazlenec.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

V tom případě udělejte obleček dostatečně dlouhý.Dávejte pozor,aby pejska nikde netáhl a aby měl správně rozměry otvorů na tlapky daleko od sebe. Může se stát, že je ušijete daleko od sebe a pejskovi nebude vyhovovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek