huxa

Potřebuji upravit více fotek současně z 4:3 na 16:9-poradíte mi na to prosím nějaký program?

jde toto dělat i v malování, …, ale pouze po jedné fotce, já jich potřebuji upravit více (kolem 1000) a z časových důvodů je jednotlivě označovat a upravovat nemůžu…

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhněte si a naisnatlujte program IrfanView. Při instalaci odmítněte Google toolbar. Pak stačí spustit Dávkovou konverzi a je to.
Češtinu je nutno do progrmau doinstalovat. není to nic těžkého.

Zdroj: http://slunec­nice.cz/sw/ir­fanview

Další odpovědi
mosoj

Ve fotoeditorech existuje volba hromadná úprava fotek. Proboha, ale to je třeba dělat výřez s ohledem na kompozici. To se ti také může stát že tam budeš mít někoho bez hlavy !!!