Kody

Potřebuji si udělat bílý obličej upíra, ale nechce se mi používat make-up, co byste mi doporučili?

Nejlepší odpověď
klumprt

Darovat krev. Ale pořádně. Nejlépe na dvou nebo třech stanicích po sobě.

Další odpovědi
led

1 – Stačí biely papier, alebo textil s vystrihnutými otvormi na oči, nos a ústa, prichytený gumičkou k hlave a prejsť sa okolo
2 – Jednoduchšie je zobrať vodou riediteľnú bielu farbu zdravotne nezávadnú a namazať sa ňou
3 – pozrite si výplatnú pásku, pri čítaní tejto krásnej listiny som často videla biele tváre (ale prečo asi?)

marci1

Napadl mě film „Pyšná princezna“. Strč obličej do mouky a jsi bílý. 🙂

Cenobita

Nejlepší bledá barva je z vyděšení, nebo z anémie.