panenka

POTŘEBUJI stáhnout písničku Popcorn drama -pytáš sa zdarma

můžete mě poradit kde jí najdu?na youtube jsem jí nenašla děkuji
Doplňuji:
Moc ti Barnajko děkuji

Nejlepší odpověď
barnajka

Já ti ji našla, ale nevím, jestli to bude ono a jestli to bude celý – momentálně mi na pc nejede zvuk, tak jenom hádám a nemůžu si to ověřit. Jestli to teda bude špatně, omlouvám se :)

Stačí jen kliknout pravým tlačítkem myši na název písničky a dát „Uložit odkaz jako“

http://letecka­posta.cz/779161409