Potřebuji radu ohledně vztahu

Zdravím, před časem jsem poznal jednu slečnu až nyní jsem zjistil, že prababičky ( nebo babičky nevím to přesně) mojí a její matky byly sestřenice jsme v nějakém příbuzenském vztahu? popřípadě je náš vztah přijatelný? děkuji :)
Doplňuji:
Pokud mám správné info. jedná se o nějaké 6 či 7 ´´koleno´´ ..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pokud ti dělá ve vztahu s tou slečnou problém jen možný příbuzenský vztah, tak buď v klidu! Pokud jste příbuzní tak jak píšeš, nemusíš se obávat.
Ze zákonného hlediska se povolují nejbližší sňatky mezi přímými příbuznými už mezi sestřenicí a bratrancem .

Další odpovědi:

Zlatý

Dokonce i kdyby to byla tvoje vlastní sestřenice tak by nebyl problém, teda aspoň co se týče zákona, jak by k tomu přistupovalo okolí, to už je věc jiná.

> http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Váš vztah je přijatelný,nemusíš se bát.Příbuzenský vztah je asi sestřenice s bratrancem,ale bůhví přes kolikáté koleno.

Stříbrný

Tady jde spíše o budoucí děti. Traduje se, že děti "v příbuzenském" vztahu se rodí postižené, chtělo by se na to zeptat, ať se přítelkyně zeptá svého gynekologa a zjistěte si předtím, v jakém "koleni" jste příbuzní

Bronzový

Jestli je to takhle daleko, nemusíš se bát, po genetické stránce jste skoro cizí, pokud Ti jde o zdraví vašich dětí:-) Zákony, jak tu bylo již psáno, umožňují sňatek i sestřenice s bratrancem, tady také překážka nebude. A řeči? Jestli se máte rádi a je vám spolu dobře, vykašlete se na ně. Kolik lidí o tom ví? A kolik manželů je podobně příbuzných aniž by to věděli? Navíc i kdyby jste příbuzní nebyli a chtěly vás nějaké drbny pomlouvat, vždycky by si něco našly, tomu se nevyhne nikdo. Já říkám, ať si nejdřív uklidí doma...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.