Potřebuji půjčit

Můžete mi prosím poradit kde si půjči potřebuji rychle zaplatit všechny dluhy ale sem v registrech. A potřeboval bych půjčku v hotovosti ne na účet. Ne Provident ani smart capital. Může být i na směnku potřebuji 50000 a to co nejrychleji už nevím kde se poptat zkoušel sem vše možný. Děkuji
Doplňuji:
Niní jse sice na neschopence a mám příjem 9360 ale není pro mě problém splácet až 2000 měsíčně ale samozřejmě čím menší splátka tím lepší. Bydlím v družstevním bytě jsem členem družstva.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

takhle začíná pád do propasti.

Obejdi banky, vysvětli tvůj problém, a žádej o kumulaci dluhů - to znamená, že budeš dlužit jenom jedné bance.
Když budeš 6 měsíců řádně splácet, v registru dlužníků sice budeš, ale už ne jako neplatič, ale jako řádný dlužník, který své dluhy splácí.
Peníze v hotovosti ti nikdo nadá, spíš za tebe dluhy vyplatí a tím pádem se staneš jeho dlužníkem (to je ta kumulace dluhů).

Další odpovědi:

Zlatý

Vytloukat klín klínem je většinou začátek konce

Zlatý

Třeba tady nenahlížejí do registru a dluhy vám zkonsolidují.
http://www.mojepujcka.cz/…

Zlatý

Nepíšeš, jaké máš možnosti a záruky půjčku splácet.
Asi to není tak jednoznačný, s těmi 2 tis. A 2 tis.také není žádná velká suma. Jestli jsi zaměstnanec, není žádná jistota. A na té neschop.jsi jak dlouho?

Zlatý

to je rada těžká - jedině od prachatého známého v hotovosti ,ale pozor na to

splácet pujčky půjčkou je opravdu těžké

Diskuze k otázce

libalos

Ahoj doporučuji firmu Finemoney, mám s nimi dobrou zkušenost více na webu http://www.optimalizator-pujck y.cz/…

Jenda30

Ze své zkušenosti mohu doporučit www.ipujckabezregistru.cz, ale lepší si půjčku nebrat a zkusit řešit jinak. Třeba druhá práce, brigáda nebo jakkoliv jinak.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.